ציוד לנכים

ציוד לנכים – טכנולוגיות מתקדמות להתקדמות אישית
תחום אספקת ציוד לנכים הוא תחום מתפתח שהולך ומרחיב את מלאי העזרים ומכשירים הנכללים בו כתוצאה משתי מגמות התקדמות מקבילות – התקדמות טכנולוגית והתקדמות בתחום בריאות הציבור בכלל ובכל הנוגע בגישות שיקומיות בפרט. חברת שיקומית היא חברה המתמחה בשיווק ציוד לנכים ושמה בראש מעייניה את שיפור אפשרויות השיקום העומדות בפני מי שנזקק לשירותיה.

אם בעבר הסתכמו העזרים שעמדו לרשות האדם המוגבל בקב עץ או כסא גלגלים במקרה הטוב, כיום מציעות חברות המתמחות בתחום, כמו שיקומית, ציוד לנכים המותאם באופן ייעודי לכל תחום סעד נדרש. ממוצרים פשוטים יחסית כמו הליכונים ועמידונים, דרך מערכות הושבה משוכללות ועד המילה האחרונה בתחום – אביזרי מציאות מדומה והדמיית סביבת חיים נורמטיבית ,בהם נעשה שימוש כחלק מתהליכי שיקום. חברת שיקומית מספקת את הסל הגדול והחדיש ביותר של ציוד לנכים.

מגמות וחידושים
התפתחות התחום והטכנולוגיות החדשות ניכרות בשני פנים עיקריים: שכלולם של פריטי ציוד לנכים מסורתיים והתאמתם לאורח החיים המודרני ובנוסף התמחות ב"שחקנים החדשים" בשוק הציוד לנכים – מערכות ההדמיה והמציאות המדומה. המילה האחרונה בתחום הוא ה"סנוזלן" – חדר מציאות מדומה המאפשר לאדם לו הוא מותאם לתרגל ולשפר את כישורי ההתארגנות וההתנהלות שלו במרחב ובחיים האמיתיים. בנוסף ישנן גם מערכות אינטראקטיביות של מציאות מדומה הניתנות לשימוש בעמידה, שכיבה, ישיבה בכסא גלגלים, או בכל אופן אחר בו מתנהלים חלקים מחייו של הנכה.

בנוסף לכך, כאמור ישנה התקדמות תמידית באיכותם של אביזרי ציוד לנכים מסורתיים: טיולונים, כסאות רחצה לאמבט, מנופים ואופניים ייעודיים ועוד פריטים שיקומיים רבים שמספקת חברת שיקומית והופכים את חייהם של רבים נוחים יותר, ידידותיים יותר, תנועתיים יותר ומאפשרים חופש ועצמאות אישית.

מה צופן העתיד
כמו מוצריו של כל תחום טכנולוגי, גם ציוד לנכים הוא קטגוריה הזוכה להתחדשות וחדשנות תמידית. בשלותה ההולכת וגוברת של החברה האנושית לקלוט ולקבל כפי שהם גם את השונה והאחר, לצד פיתוחים טכנולוגים מתקדמים, מבטיחים עתיד טוב ונוח יותר לזקוקים לסעד בריאותי. חברת שיקומית תמשיך לעשות את הטוב ביותר על מנת לאפשר לכם לרכוש ציוד לנכים מתקדם, מתוחכם ואמין ביותר בדרככם להשתלבות, לשיקום ולהתקדמות אישית.

דילוג לתוכן